Vitajte

Telegärtner Slovakia je ideálne umiestnený ako európske centrum a ťaží z nízkych výrobných nákladov.
Telegärtner Slovakia (TGQ) sa nachádza na východnom  Slovensku, v Prešove. Firma je v úplnom vlastníctve firmy Telegärtner UK (TGU) a funguje ako nízkonákladové  výrobné centrum.

Telegärtner Slovakia bolo založené roku 2009. Prešov má 91 000 obyvateľov, má výborné cestné spojenie a je len 40 minút od letiska Košice. Dokonalé umiestenie firmy v Európe ponúka použitie ako centrum logistiky, TGQ rovnako može ponúknuť vlastnú dopravu k dodaniu k našim zákazníkom a konsolidovať zásielky od našich dodávateľov.

Telegärtner Slovakia sídli v budove s viac ako 7500 m2 podlahovej plochy, z ktorých sa používa v súčasnej dobe 3000 m2, a ponúka preto veľký priestor pre expanziu.

S viac ako 50 kvalifikovaných zamestnancov, školených na IPC 620C
normy, Telegärtner Slovakia ponúka flexibilné výrobné zariadenia, schopné pracovať 24 hodín denne pomocou rozdelenia smien, 7 dní v týždni.

Tím výrobných inžinierov vo firme Telegärtner Slovakia môže ponúknuť roky skúsenosti z výroby v automobilovom priemysle ako aj v dalších technických oblastiach.

S využitím najnovšej technológie Telegärtner UK a Telegärtner Slovakia sú v neustálom kontakte prostredníctvom telefónu, e-mailu, skypu a našich integrovaných systémov na báze ERP a CRM.