O nás

S pomocou softvéru AutoCAD môžeme ponúknuť 2D a 3D návrhy vrátanie ponúky konštrukcie a riešenia káblových zväzkov alebo iných komplexnejších prepojení.

Pre prenosy dát využíváme formaty Adobe Acrobat a .STP/.IGS/.DWG.

Úspešné návrhy, konštrukcie a výroba komplexnejších prepojení pre veľkých európskych zákazníkov v oblasti telekomunikácie je len časť z dosiahnutých výsledkov a skúseností v rámci nášho oddelenia dizajnu.

Telegärtner Slovakia má veľmi skúsený a všestranný vývojový tím, ktorý môže realizovať Vaše projekty od návrhu až po konečný výrobok. Či už budete potrebovať jediný kábel, nový typ konektora alebo časť komplexu pripravené na inštaláciu elektronických zariadení, môžeme pomôcť.

Pre zajistenie ochrany podľa štandartu IP68 sú v prípade požiadavky konektory a dalšie komponenty pomocou nášich zariadeni opatrené zástrekom (overmoulding). S našou schopnosťou konštrukcie CAD, úzkou väzbou s mnohými dodávateľmi elektronických komponentov a konektorov a s rozsiahlou a vysoko špecializovanou databázou miestnych subdodávateľov si môžete byť istí s cenovo výhodnými a efektívnymi službami.

Prototypy a špeciality môžu byť vyrobené rýchlo, ako na našej základni v UK, tak aj vo výrobnej základni na Slovensku. Zákazník je priebežne informovaný a zapojený po celú dobu vývoja prototypu.

Odborníci z tímu Telegärtner Slovakia sú schopní Vás navštíviť a diskutovať s Vami návrhy a riešenia aj vo Veľkej Británii alebo v zahraničí. Těšíme sa na spoluprácu s Vami.